W razie stłuczki – zgłoś się do nas

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.01.2019 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY


W razie stłuczki – zgłoś się do nas

Śliska nawierzchnia, intensywne opady śniegu, ograniczona widoczność!

Takie komunikaty w mediach to nasza codzienność, choć mamy dopiero początek zimy…

Co prawda jeździmy wolniej i raczej uważamy na drogach, jednak każdy dzień przynosi informacje o stłuczkach i kolizjach..

Jeśli zdarzy się już ta nieprzyjemna sytuacja pomocą służy nowa, profesjonalnie wyposażona blacharnia i lakiernia w Autoserwis SM Logistic w Wieprzu.

W strefie przygotowawczej uszkodzony pojazd przejdzie proces diagnostyczno – naprawczy z użyciem nowoczesnego systemu Hercules. Pozwala on na precyzyjny pomiar geometrii układu jezdnego oraz jego ewentualną korektę. Następnym etapem jest nanoszenie podkładów lakierniczych, szlifowanie i polerowanie.

Wreszcie pojazd trafia do nowoczesnej komory lakierniczej firmy Blowtherm gdzie prace wykonywane są w sterylnych warunkach, bez najmniejszego ryzyka zapylenia.

Zastosowanie profesjonalnych urządzeń i narzędzi w połączeniu z doświadczeniem naszych specjalistów przekłada się na najwyższą jakość usług.

Na czas naprawy pojazdów, Autoserwis SM Logistic oferuje klientom szeroką gamę samochodów zastępczych.

Zapraszamy do korzystania z usług blacharsko lakierniczych.


Autoserwis SM Logistic

Wieprz ul. Biała Droga 107

Umawianie terminów pod nr tel. 504 126 504

od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 20.00

Soboty w godz. 6.00 – 12.00

serwis@smlogistic.com.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy