Trwa głosowanie na Paulinę

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.01.2017 08:30, PG
Paulina pochodzi z Sułkowic k. Andrychowa a obecnie studiuje w Krakowie. Startuje w konkursie, w którym wygraną jest 5000 zł. Zobaczcie o co chodzi.
Trwa głosowanie na Paulinę

 

Paulina Wojewodzic od zawsze uczestniczy w wielu inicjatywach społecznych i organizacyjnych. Prawdziwa młoda kobieta biznesu. Obecnie rozwija swoją własną firmę a ponadto walczy w konkursie PZU o wygranie 5000zł i potrzebuje Waszych głosów!

 

Jak pisze o sobie: Moją najlepszą stroną jest to, że zawsze wykorzystuję dane mi szanse i wraz z innymi ludźmi stwarzam nową rzeczywistość. Zaczynamy od siebie, a często udaje się przenieść nasze pomysły i zapał na innych. Stypendium planuję przeznaczyć na rozwój firmy która będzie pomagała dostrzegać ludziom ich wielką wartość i poczuć, że to oni są kowalami własnego losu.


Oprócz zarządzania jej pasjami są boks i podróże. Zobaczcie video o Paulinie.Link do głosowania: Paulina

 

 

 

 

foto: facebook Paulina Wojewodzic

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bolo123, 24.01.2017 10:12

~szpp~ twój post cytuję fragment ...." lepiej wziąć 500 + albo inną zapomogę od państwa i narzekać" ... naprawdę jest wolny od "ogromnej zawiści" - gratuluję ;-)

PawelW, 24.01.2017 10:03

Ludzie będą głosować. Już zagłosowało trzy tysiące osób. Wbrew pozorom jest w nas więcej dobra niż zła. Zło tylko głośniejsze jest. Jedna walące się drzewo robi więcej hałasu niż spokojnie rosnący las. Brawo Paulina!

aleocochodzi, 14.01.2017 11:28

Zwłaszcza że głosowanie odbywa się przez lewackiego fejs zbuka.

szpp, 13.01.2017 21:35

powodzenia życzę ale nie wiem czy ludzie będą głosować ponieważ Polska to ostatnio kraj nacjonalistyczny panuje w nim ogromna zawiść zwłaszcza jak komuś coś się udaje, się powodzi,ma pomysł na życie to nie jest fajne lepiej wziąć 500 + albo inną zapomogę od państwa i narzekać