Słodkości inne niż wszystkie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.01.2020 18:55,

Pracownia Cukiernicza W formie to słodkie połączenie miłości do tradycyjnych wypieków i fascynacji nowoczesnym cukiernictwem. Amatorów słodkości kusi nie tylko jakością produktów, ale także estetyczną formą podania.


Słodkości inne niż wszystkie!

Specjalizujemy się wypiekach na zamówienie, takich jak:

  • torty weselne i słodkie stoły

  • torty okolicznościowe

  • nowoczesne wypieki (tarty, brownie, serniki, bezy Pavlova, monodesery)

Dbamy o to, by każdy nasz tort był artystyczną perełką. Śledzimy trendy w branży cukierniczej, dzięki czemu korzystamy z najnowszych technik zdobień i dekoracji. Naszym zadaniem jest sprostać Waszym oczekiwaniom, dlatego zawsze skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdej realizacji.


Co nas wyróżnia?

  • prawdziwy smak z naturalnych, często lokalnych, produktów,

  • ponadprzeciętna jakość składników,

  • niebanalne kompozycje smakowe,

  • estetyka dekoracji,

  • nowoczesne i świadome podejście do cukiernictwa.


Słodka degustacja

Już 26 stycznia w naszej pracowni odbędzie się spotkanie degustacyjne dla przyszłych Par Młodych. To niecodzienna okazja, by spróbować naszych tortów i innych słodkości, które goszczą na słodkich stołach.


Zadzwoń (530-375-869) lub napisz na nasz adres ([email protected]), by umówić się na degustację. Zapisy przyjmujemy do 23 stycznia lub do wyczerpania miejsc.

Zajrzyj na nasz fanpage i przekonaj się o sztuce cukiernictwa:

https://www.facebook.com/pracowniawformie/

Przy większych realizacjach zapewniamy dowóz, a po mniejsze zamówienia zapraszamy do naszej pracowni, która mieści się w miejscowości Czaniec, ul. Kęcka 2.

Cenisz jakość i smak? Zasmakuj słodkości W formie!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy