Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki już wkrótce w Andrychowie

Andrychów, Kęty, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.05.2017 21:30, REKLAMA
Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki z najpopularniejszymi modelami sterowników do zarządzania ogrzewaniem w środku już wkrótce zatrzyma się w Andrychowie. Wcześniej odwiedzi także Kobiernice i Roczyny.
Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki już wkrótce w Andrychowie

Każdy chętny będzie mógł zobaczyć i przetestować działanie najnowszych urządzeń do sterowania ogrzewaniem oraz uzyskać odpowiedzi na pytania związane z ich montażem i obsługą. Dokładne informacje na temat czasu i miejsca, w których będzie można obejrzeć mobilną ekspozycję, podajemy poniżej.Poznaj możliwości sterowników do zarządzania ogrzewaniem


Żaden opis, a nawet zdjęcie nie jest w stanie oddać prawdziwych możliwości, jakie daje spotkanie z produktem na żywo. Dlatego też wszystkich tych, którzy nie mieli dotychczas okazji poznać urządzeń firmy TECH Sterowniki, ale także tych, którzy chcą uzyskać fachową poradę związaną z dowolnym aspektem działania sterowników, zapraszamy do odwiedzania jednego z następujących punktów, w których się zatrzymamy:


  • wtorek (23.05) firma Wandeks, ul. Żywiecka 1c, 43-356 Kobiernice

  • środa (24.05) firma BADAN-SYSTEMY GRZEWCZE, ul. Bielska 55a, 34-120 Roczyny;

  • piątek (26.05) firma KOBE, ul. Krakowska 83, 34-120 Andrychów (obok Kauflandu).

 

Co będzie można zobaczyć?


Wnętrze mobilnego showroomu wypełniają sterowniki do różnych rodzajów ogrzewania: podłogowego, grzejnikowego, kominków czy wykorzystujących energią odnawialną. Urządzenia zamontowane są na specjalnie przygotowanych ekspozytorach, wzbogacone o opis oraz wizualizacje. Wszystkie prezentowane modele urządzeń to produkty polskie: polscy pracowni przygotowują oprogramowania, poszczególne elementy urządzeń, składają je w całość oraz testują.

Na wszelkie pytania związane z doborem, montażem i obsługą sterowników czekają nasi specjaliści, którzy udzielą porad w tym zakresie. Oprócz ekspozycji, dla odwiedzających przygotowaliśmy krótkie filmiki prezentacyjne, które obrazują początki naszej działalności oraz poszczególne etapy produkcji.

 

Do zobaczenia na żywo

Nasze produkty dedykujemy klientom indywidualnym, jak i firmom. Do współpracy zapraszamy także właścicieli hurtowni. Każdy może przyjść i dotknąć urządzeń, a także otrzymać materiały reklamowe i samodzielnie przekonać się o jakości naszych produktów. Pragniemy, by nowoczesne, energooszczędne sterowniki stały się integralną częścią domów i mieszkań Polaków i przynosiły korzyści w postaci wyższego komfortu cieplnego, niższych kosztów za ogrzewanie oraz pozytywnego wpływu na środowisko naturalne.

Zapraszamy do odwiedzenia miejsc, w których zatrzymamy się w najbliższym czasie, a także sugerowania nowych lokalizacji!


 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy