Sala weselna 'Czerwona Róża'

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.10.2019 17:45,
Zapraszamy do organizacji wszelkich imprez oraz zabaw firmowych wolne terminy na wesela 2020 oraz 2021r.
Sala weselna 'Czerwona Róża'

Sala Czerwona Róża mieszcząca się przy ulicy Centralnej 1 w Wieprzu została otwarta w kwietniu 2011 roku. Przez cały okres działalności sala była miejscem bardzo udanych imprez, co potwierdzają wypowiedzi i opinie gości. Jako właściciele podejmujemy nieustanne starania, aby podtrzymać wysoki poziom naszych usług i zadowolić klientów. Cieszymy się, gdy są zadowoleni i chętnie do nas wracają.

W ostatnim czasie przeprowadzono remont sali, likwidując tzw. skosy, co przyczyniło się do umożliwienia organizacji przyjęć i wesel w dla 190 osób.

Przy sali działa winda, która zapewnia transport i jest niezwykle pomocna dla wszystkich gości. Posiadamy także salę zabaw dla dzieci, gdzie Pociechy pod okiem opiekunki mile spędzają czas, zaś rodzice mogą spokojnie uczestniczyć w zabawie.

Ponadto profesjonalny ekspres serwuje różnego rodzaju kawy i gorącą czekoladę.

Więcej szczegółów na: www.czerwonaroza.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy