Promocje w sklepach GoodSport!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.07.2018 16:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Promocje w sklepach GoodSport!

Z radością obserwujemy przełamanie w pogodzie i liczymy na to, że okres zimnych i deszczowych anomalii już za nami. Słońce za oknami nastraja do wskoczenia na rower i przetarcia szlaków. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w sprzęt rowerowy na sezon zapraszamy do odwiedzenia sklepów GoodSport i poznania naszej oferty!

Wszystkie rowery marki GoodMan do końca sezonu będą w promocyjnej cenie oraz w razie kupna przez Państwa zostaną przez nas wyposażone w darmowe akcesoria typu zapięcie, oświetlenie, sakiewki. W gamie naszych rowerów na pewno zainteresuje Państwa model „Revo” - świetnie wyposażony ścieżkowiec, wszechstronny rower na kołach 27,5''. Model „Sali” oraz „Wave” doskonale spisze się dla osób, które chcą efektywnie poruszać się po drogach asfaltowych i szutrowych oraz dbać o swoją kondycję. Modele „Trento” oraz „Lexie” z kolei najlepiej sprawdzą się kolarzom z żyłką dwu – kołowego turysty lub jako rowery do jazdy rekreacyjnej. Dla osób chcących w komfortowy sposób oraz z klasą poruszać się po mieście mamy w ofercie model „Strada” ,który na pewno zaspokoi ich potrzeby.

Rowery ze wszystkich oferowanych przez nas firm mogą zostać przez Państwa zakupione w systemie rat 0% w opcji 10 lub 20 rat. Może się to okazać szczególnie korzystne dla tych z Was, którzy marzą o zażyciu większej dawki adrenaliny płynącej z jazdy na rowerach zawieszonych takich jak: Trek remedy albo fuel ex. Takie fury, których cena jak wiadomo nie jest niska, można u nas rozłożyć na 50 rat 0% spełniając swoje marzenie o zaawansowanej jeździe górskiej.

Szczegóły dotyczące rat umieszczamy tutaj: RATY 0% w Good Sport

Tak jak w poprzednich latach będziemy się starać, aby od przekroczenia przez Państwa naszych progów zapewnić fachową doradę w miłej atmosferze i finalnie dobrać rower, który najlepiej spełni Wasze potrzeby. Nasze sklepy stacjonują pod adresami widniejącymi u dołu.

Serdecznie zapraszamy !


Andrychów, ul. Krakowska 68

Wadowice, ul. Adama Mickiewicza 14

Oświęcim, ul. Stanisława Konarskiego 26A

TEL. 33 875 11 47

www.goodsport.pl/raty-0

www.goodmanbikes.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy