PROJEKT ZDROWIE WADOWICE-JUŻ TERAZ ZACZNIJ LETNIĄ ZMIANĘ ODŻYWIANIA!!!

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 08.06.2018 21:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
PROJEKT ZDROWIE WADOWICE-JUŻ TERAZ ZACZNIJ LETNIĄ ZMIANĘ ODŻYWIANIA!!!

Czasami tak trudno określić od czego zacząć, że po prostu nigdy nie podejmujemy wyzwania lub jego realizację odkładamy na później. W naszym życiu zawsze będą takie momenty, w których nie będziemy w stu procentach trzymać się założonego planu.

Ale to nic nie szkodzi! Skupmy się na tym, co nam się do tej pory udało osiągnąć i zapomnijmy o swoich upadkach. Jedna mała zmiana jest lepsza niż wiele ogromnych które planujemy, ale nie wdrażamy w życie. Najważniejsze w życiu jest zdrowie, to ono zapewnia dobre samopoczucie, daje siłę do działania każdego dnia.

  • Wyrób w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, a przekonasz się jaka moc płynie z dobrego jedzenia. W efekcie zauważysz wyraźną poprawę stanu zdrowia - zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

  • Działaj zgodnie z przyjętym planem. Pamiętaj dobra dieta powinna pokrywać zapotrzebowanie na niezbędne substancje odżywcze, witaminy, mikro i makroelementy. Musi również uwzględniać deficyt energetyczny oraz wysiłek fizyczny, pozwalając na stopniowy, zdrowy dla organizmu spadek masy ciała.

Bardzo ważne jest, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty - diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy internecie, nie zawsze będą skuteczne, a tym bardziej bezpieczne.

Dzięki wsparciu dietetyka Projekt Zdrowie, masz pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli zabraknie Ci motywacji, spotkania z dietetykiem na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.


Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, nie będziesz mieć problemu, żeby kupić zwiewną sukienkę, która Ci się podoba, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie - zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało. Świetnym przykładem jest Pani Ala, która z pomocą naszego dietetyka schudła 19 kg. Zyskała radość życia i energię, którą zaraża wszystkich dookoła (zdjęcie powyżej).


Zrób pierwszy krok - umów się na konsultację z dietetykiem! Spróbuj - naprawdę warto!


Polskie Centra Dietetyczne PROJEKT ZDROWIE

al. M. B. Fatimskiej 33

34-100 Wadowice

tel. 698 791 991

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy