Profesjonalna pomoc psychologiczna w ramach Grupy Wsparcia

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 08.11.2016 18:00, REKLAMA
Jeśli Twój bliski od dłuższego czasu jest przygnębiony, trudno podjąć mu jakąkolwiek aktywność, przestał pielęgnować swoje pasje i zainteresowania, unika kontaktu z ludźmi – nie lekceważ tych objawów!
Profesjonalna pomoc psychologiczna w ramach Grupy Wsparcia

Mogą one świadczyć o depresji lub innym kryzysie psychicznym. Jeśli nie wiesz jak mu pomóc – przyjdź! Nadal oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną oraz możliwość spotkania z psychiatrą w ramach Grupy Wsparcia dla Rodzin osób po kryzysach psychicznych.

 

Spotkania odbywają się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wadowicach, na kolejne zapraszamy w dniach 8.11, 22.11 i 6.12. 2016.

 

Stowarzyszenie prowadzi również Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Wadowicach, w siedzibie PCPR, ul. A. Mickiewicza 15. Szczegóły na plakatach i na stronie www.adiutare.eu

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy