Półmetek akcji CENNA FORMA. Trwa konkurs

Andrychów, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.04.2017 17:00, REKLAMA
Dotarliśmy do półmetku akcji "CENNA FORMA" organizowanej przez andrychowskie centrum sportowe Syndykat! Konkurs zyskał ogromną popularność wśród zainteresowanych, a także przyciągnął uwagę wielu firm z okolicy - tak, to właśnie dzięki naszym partnerom to przedsięwzięcie nabrało sporego tempa, a uczestnikom dało olbrzymią motywację. Jest o co walczyć.
Półmetek akcji CENNA FORMA. Trwa konkurs

Przypomnijmy, na czym polega akcja oraz co ma na celu. W styczniu poinformowaliśmy o konkursie, który miał bardzo proste zasady - każdy chcący wziąć w nim udział Klubowicz Syndykatu w przeciągu 6 miesięcy musi zrobić jak najlepszą formę - nieważne, czy będzie to utrata wagi czy też poprawienie swej muskulatury. Liczy się jak największy progres w sztywno określonym terminie czasowym.

Odzew był bardzo dobry, ponieważ w ciągu kilku dni zdeklarowało się ponad 40 chętnych do udziału w metamorfozie samego siebie. Doskonała atmosfera w klubie, profesjonalna kadra trenerska oraz bardzo atrakcyjne nagrody dla zwycięzców - czy można chcieć czegoś więcej? Już dziś wiemy, że przy ogłaszaniu wyników nie będzie tak łatwo, ponieważ widzimy, jak wiele dają z siebie uczestnicy i jakie efekty osiągają.

Najlepsze przemiany pierwszej edycji "CENNEJ FORMY" wyłonimy już w lipcu - bądźcie czujni!

Akcję wspierają:

- NEXT-CAR samochody używane z gwarancją

- Małopolska Spółdzielnia Handlowa WIZAN

- INWAŁD PARK 5 parków rozrywki

- SHE stroje kąpielowe

- GLASSING panele szklane

- JABSOK tłocznia soków

- SMOLBET producent betonu towarowego

- Ośrodek Szkolenia Kierowców Piotr Kiszczak

- FITMALINA catering dietetyczny

- SKI GROŃ szkoła narciarstwa i snowboardu

- MEDIAPRESS agencja reklamowa

- Swojskie Wędliny Tradycyjne Sławomir Górkiewicz

 

Więcej informacji:
www.syndykatsportcenter.pl/polmetek-cennej-formy


www.facebook.com/syndykatsportcenter


e-mail: info@syndykatsportcenter.pl
tel. 533 389 260

 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy