Podziękowanie od Krzysztofa Kubienia

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.11.2018 14:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podziękowanie od Krzysztofa Kubienia

Szanowni Państwo. Drodzy mieszkańcy Gminy Andrychów.

Z pokorą przyjąłem wyniki wyborów na stanowisko Burmistrza Andrychowa. Gratuluję wygrania wyborów Panu Tomaszowi Żakowi.

Jednocześnie bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim Państwu, którzy oddali na mnie głos. To ogromne wyróżnienie, powód do satysfakcji i radości z zaufania, jakim obdarzyli mnie Państwo. Obiecuję nie zawieść pokładanego we mnie zaufania i obiecuję działać ze wszystkich sił na rzecz pomyślności naszej Małej Ojczyzny.

Z poważaniem

Krzysztof KubieńZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mark7, 07.11.2018 22:01

Nie mam nic przeciwko, by ów jegomość znalazł sobie ojczyznę dużą, bogatą i mądrą. Jak widzimy po wyborach , ponadprzeciętne walory dziękującego nie zyskały poparcia głupiego i zacofanego zaścianka. A tendencja ta zdaje się umacniać. Nie jestem znawcą męskich twarzy ,ale fotka prawie że burmistrza jest nijaka. Kojarzy mi się z Plastusiem. Uformowanym na potrzeby chwili ,by tworzyć lepszą przyszłość w domyśle swoją.

",,**,,", 06.11.2018 17:53

Podziekowanie tez jest oplacone z komitetu wyborczego pis??? Czyli z kasy podatnikow!!!!!