Podziękowania od nowego radnego - Jakuba Guzdka

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.10.2018 13:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podziękowania od nowego radnego - Jakuba Guzdka
Szanowni Państwo!
Dziękuję Wszystkim, którzy na mnie zagłosowali i obdarzyli mnie zaufaniem. Jestem przekonany, że WSPÓLNIE zmienimy naszą Małą Ojczyznę. Zapraszam Państwa do WSPÓŁPRACY. Pamiętajcie, że zawsze jestem po Waszej stronie i służę pomocą. Będę się starał jak najlepiej z pokorą i oddaniem pracować dla Gminy Andrychów. Obiecuję, że nie zawiodę Waszego zaufania. Wspólnie z naszą drużyną zabieram się do pracy.

Proszę o wzięcie udziału w drugiej turze wyborów 4 listopada. Wybierzmy burmistrza, który z troską i oddaniem będzie pracował dla DOBRA Naszej Gminy. Apeluję do ludzi młodych, chodźcie z nami zmieniać Gminę Andrychów. Wykorzystajmy szansę!

Z wyrazami szacunku

Jakub Guzdek

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy