Oświadczenie Komitetu Wyborczego Teraz Andrychów w związku z II turą wyborów w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.10.2018 18:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał Wyborczy KWW Teraz Andrychów
Oświadczenie Komitetu Wyborczego Teraz Andrychów w związku z II turą wyborów w Andrychowie

W związku z drugą turą wyborów na stanowisko Burmistrza Andrychowa Komitet Wyborczy Teraz Andrychów w osobie kandydata na stanowisko Burmistrza Zbigniewa Maleckiego oświadcza.

Stojąc w obliczu decyzji mieszkańców Gminy Andrychów przed II turą wyborów Burmistrza Andrychowa, Komitet Wyborczy Teraz Andrychów uważa, że Mieszkańcy Gminy Andrychów mają prawo do podejmowania niezależnych decyzji o swoim wyborze.

Ich decyzje, głosy nie powinny być dodatkowo skrępowane wskazaniem lub oświadczeniami kandydata o poparciu jednego z dwóch konkurentów w II turze wyborów. Dotyczy to również komitetów biorących udział w wyborach ubiegających się o mandaty w Radzie Miasta.

Jestem zdania, że wszyscy Mieszkańcy Gminy Andrychów w swoim wyborze okażą daleko idącą mądrość i zrozumienie potrzeb naszej społeczności lokalnej. Trafnie ocenią programy wyborcze i potrzeby dotyczące bezpośrednio ich samych oraz wszystkie inwestycje dokonane na terenie Gminy Andrychów.

Na progu nowej 5-letniej kadencji Władz Miasta, przed wyborem Burmistrza na którym będzie spoczywać wielka odpowiedzialność za los mieszkańców, a także budżetu gminy, bezpieczeństwo, inwestycji i działań zmierzających w kierunku poprawy życia Andrychowian, apeluje do wszystkich którzy 4 listopada br. wezmą udział w głosowaniu w II turze wyborów na Burmistrza Miasta Andrychowa; wybierzcie mądrze z troską o waszą przyszłość waszych dzieci i zgodnie z własnym sumieniem.

Zbigniew Paweł Malecki

KW Teraz AndrychówKomitet Wyborczy Teraz Andrychów pragnie podziękować wszystkim wyborcom z terenu Gminy Andrychów za oddane głosy w Wyborach Samorządowych 21 października 2018 roku.

Mając na uwadze dobro mieszkańców Gminy Andrychów podjęliśmy wyzwanie wystawiając swoich kandydatów na radnych oraz kandydata na Burmistrza Andrychowa pod szyldem ,,Teraz Andrychów’’.

Każdy z Państwa oddając głos na nasz listę zasługuje na szczególne uznanie i szacunek. Za wszystkie głosy i wsparcie podczas kampanii z całego serca dziękujemy.


KW Teraz Andrychów

W imieniu swoim jak i całego Komitetu Wyborczego Teraz Andrychów chciałbym podziękować wszystkim Wyborcom za głosy oddane na moją skromną osobę w Wyborach na Burmistrza Andrychowa. Wasze zaufanie i decyzja o poparciu mojej kandydatury jest dla mnie niezwykłą wartością i wykazaniem swojego zaangażowania w sprawy samorządu.

Zbigniew Paweł MaleckiMateriał Wyborczy KWW Teraz Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy