Oferta pracy: Zastępca Kierownika Produkcji

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.08.2018 19:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
BIBP Sp. z o.o. jest wiodącym producentem nowoczesnych opakowań typu bag in box. Nasze produkty dostarczamy do liczących się producentów napojów w kraju i na świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu niezawodnych opakowań i dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi partnerami. Działamy z dużym zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

W związku z dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w SSE Zator (woj. małopolskie) poszukujemy na stanowisko:

Zastępca Kierownika Produkcji / (docelowo Kierownik Produkcji 6-12 miesięcy)

Obowiązki, które osoba po wdrożeniu będzie umiała wykonywać:
  • Planowanie produkcji we współpracy z przełożonym (6-12 miesięcy)
  • Organizowanie i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • Przygotowanie analiz i raportów dotyczących działu produkcyjnego
  • Składanie zamówień surowcowych we współpracy z przełożonym (6-12miesięcy)
  • Nadzór nad parkiem maszynowym (dokumentacja+ kontrola wykonania)
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie wewnętrznych procedur i przepisów BHP
  • Zarządzaniem procesem produkcji we współpracy z przełożonym (6-12 miesięcy)
  • Raportowanie wyników prac do przełożonego
  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących jakość i wydajność produkcji

Docelowo- Kierownik produkcji (po 6-12 miesiącach):
  • Kierowanie i nadzór nad pracą podległych pracowników (ok. 20 osób)
  • Samodzielne wykonywanie powyższych zadań

Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (dopuszczalny lider zmiany, brygadzista itp.)
  • J. angielski- stopień komunikatywny (wszyscy dostawcy posługują się w j. angielskim)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność w pracy w programie Microscoft Excel
  • Mile widziana wiedza w zakresie systemu ERP i narzędzi statystycznych
  • Mile widziana wiedza w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, znajomość procesów powiązanych ze zgrzewaniem folii

Zapewniamy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w zawodzie poprzez szkolenia/coaching
  • Współpracę z profesjonalistami
  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań opakowaniowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

OKRES 6-12 MIESIĘCY MA NA CELU WDROŻENIE I ZAPOZNANIE SIĘ ZAINTERESOWANEGO Z WYTWARZANYM PRODUKTEM I WEWNĘTRZNYM SYSTEMEM PRACY W FIRMIE.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych:

Adres e-mail: [email protected]

Nr telefonu: 730202701

W tytule maila proszę wpisać: Zastępca Kierownika Produkcji

Informujemy, że z pewnością skontaktujemy się z kandydatami spełniającymi stawiane wymagania.

W nadsyłanych ofertach proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)