Oferta pracy: SPECJALISTA DS. PAKOWANIA/ KONTROLER JAKOŚCI

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.08.2018 18:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Firma z branży opakowań dla przemysłu spożywczego w związku z rozwojem działalności poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PAKOWANIA/KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: SSE Zator, firma: BIBP Sp. z o.o

Opis stanowiska:

- Pakowanie asortymentu zgodnie z przyjętymi procedurami

- Kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania:

- Aktualna książeczka sanepidu

- Dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

- Posiadanie stopnia niepełnosprawności

- Dyspozycyjność (możliwość podjęcia pracy od zaraz i w systemie trzyzmianowym)

Oferujemy stałe wynagrodzenie+premia uznaniowa, umowa o pracę.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem: PAKOWACZ

TELEFON: 730202701