Oferta pracy: Specjalista ds. kontroli jakości

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.12.2018 08:35, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Firma specjalizująca się w produkcji opakowań bag in box dla przemysłu spożywczego/chemii/farmacji poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Zator

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji BRC,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem reklamacji (towar/surowiec),
  • sporządzanie i kontrola dokumentacji jakościowej (atesty, kontrola odbiorcza),
  • udział w pracach zespołu R&D (organizacja laboratorium),
  • realizacja projektów działu oraz własnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość norm BRC IoP oraz ISO 22000
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności analityczne, dokładność, zaangażowanie,
  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel),
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę na pełny etat,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego (docelowo samodzielne stanowisko Kierownika działu).

News will be here