Nowości w Strefie Dziecka w Bulowicach

Region, Andrychów, Kęty, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.11.2017 12:25, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
W sobotę wyjątkowy dzień promocji.
Nowości w Strefie Dziecka w Bulowicach
Już w sobotę (25 listopada) sklep "Strefa Dziecka" w Bulowicach wprowadza do sprzedaży markę Playmobil. Zapraszamy dzieci i ich opiekunów na event, będzie można fajnie się pobawić nowymi produktami, będzie konkurs oczywiście z nagrodami. Mnóstwo prezentów do rozdania.

Marka PLAYMOBIL istnieje na rynku od 1974 roku. Niemiecki producent, zabawki produkowane są tylko w Europie w Niemczech, Hiszpanii w Czechach. Są to zabawki modułowe, bogata gama produktów nawiązuje w swej tematyce do otaczającego świata.

Zabawa produktami Playmobil wspiera dziecięcy rozwój, pobudza wyobraźnię do działania. Uczy kreatywności i zachęca do poznawania otaczającej dzieci rzeczywistości i świata fantazji. Playmobil pozwala dzieciom tworzyć własne niepowtarzalne kombinacje. Zestawy i ich poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć. Różnorodna tematyka : zoo, lecznica, farma , stadnina, wakacje , szkoła, las sprawia że każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

Zestawy przeznaczone są zgodnie z zaleceniami producenta dla dzieci z przedziału wiekowego 1,5 -10 lat. Wysokiej jakości i bezpieczne zabawki, zapewniają długą i przyjemną zabawę.


Sklep "Strefa Dziecka" działa od 2015 roku - jest to największy w okolicy tego typu obiekt. Znajduje się przy drodze krajowej w Bulowicach 2 km od Kęt i 4 km od Andrychowa.
Strefa Dziecka. Bulowice, ul. Bielska 198
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy