Nowe oferty pracy z firmy Eurowafel

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.08.2018 11:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Firma Eurowafel Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem wysokiej jakości wafli oraz produktów zbożowo-ryżowych na bazie naturalnych składników i tradycyjnych receptur. W związku z rozbudową zakładu i zwiększeniem produkcji oraz poszerzeniem parku maszynowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca na linii produkcyjnej

Podstawowe obowiązki:

- pakowanie wyrobu gotowego do opakowań jednostkowych i zbiorczych

- kontrola jakości pakowanego produktu

- dbanie o porządek obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej,

- przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,

Firma zapewnia dojazd do pracy z terenu Andrychowa i okolic.

Szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia udzielane będą na rozmowie kwalifikacyjnej.

Prosimy o składanie CV na adres e-mail: [email protected] lub osobiście w siedzibie firmy: ul. Władysława Grabskiego 23, 32-640 Zator; tel. 33 870 35 71

News will be here