Nowe oferty pracy z firmy Eurowafel

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.06.2018 19:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Firma Eurowafel sp. z o.o. sp.k. jest producentem wysokiej jakości wafli oraz produktów zbożowo-ryżowych na bazie naturalnych składników i tradycyjnych receptur. W związku z rozbudową zakładu i zwiększeniem produkcji oraz poszerzeniem parku maszynowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

operator linii produkcyjnej

Podstawowe obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- pakowanie i znakowanie wyrobów gotowych,
- kontrola wizualna pakowanego produktu,
- dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji, zgodnie z ustalonymi procedurami i instrukcjami,
- dbanie o porządek obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej,

Wymagania:
-wykształcenie minimum zawodowe
- komunikatywność
- sumienność
- umiejętność pracy w zespole
- pracowitość

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego

Firma zapewnia dojazd do pracy z terenu Andrychowa i okolic.
Szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia udzielane będą na rozmowie kwalifikacyjnej.

Prosimy o składanie CV na adres e-mail: [email protected] lub osobiście w siedzibie firmy: ul. Władysława Grabskiego 23, 32-640 Zator; tel. 33 870 35 71

Firma Eurowafel Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem wysokiej jakości wafli oraz produktów zbożowo-ryżowych na bazie naturalnych składników i tradycyjnych receptur. W związku z rozbudową zakładu i zwiększeniem produkcji oraz poszerzeniem parku maszynowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca na linii produkcyjnej

-pakowanie wyrobu gotowego do opakowań jednostkowych i zbiorczych
-kontrola jakości pakowanego produktu
-dbanie o porządek obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej,
-przestrzeganie zasad BHP

Wymagania
- wykształcenie minimum zawodowe;
-umiejętność pracy w zespole
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,