Nowe oferty pracy w firmie BIBP sp. z o.o.: operator, magazynier, pracownik linii produkcyjnej

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.08.2019 16:00, OGŁOSZENIE
Zobaczcie szczegóły ogłoszenia.

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Zator BIBP SP. Z O .O. ul. S. Staszica 19

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

- Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyny i produkcji;

- Konserwacje i naprawy;

- Prowadzenie ewidencji surowców, produkcji i wyrobów gotowych;

- Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii;

- Kontrola jakości wyrobu gotowego.

Od Kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku

- Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki, pneumatyki

- Dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę

- Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

- Dokładności, rzetelności oraz odpowiedzialności

- Umiejętności pracy w grupie

- Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie

- Gwarantujemy przeszkolenie

- Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole

- Stałe wynagrodzenie

- Praca na linii produkcyjnej w nowym zakładzie.

- Umowa o pracę.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

Osoba do kontaktu : Robert

Telefon kontaktowy: 730 202 309

">MAGAZYNIER

Firma z branży opakowań bag in box dla przemysłu spożywczego w związku z rozwojem działalności poszukuje osób na stanowisko Magazynier

Miejsce pracy: SSE Zator

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie dostaw towarów do magazynu(odbiór jakościowy i ilościowy)
- przechowywanie towaru
- kompletowanie paczek do wysyłki
- obsługa wózka widłowego
- przygotowanie surowców do produkcji we właściwych ilościach oraz jego przyjmowanie na magazyn po wykonanej produkcji
- posługiwanie się systemem identyfikacji towarów
-prowadzenie i kontrolę dokumentacji magazynowej
- bieżące monitorowanie zapasów magazynowych
- utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

Wymagania
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
-umiejętności pracy w zespole
- samodzielności i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
-uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- dokładność, odpowiedzialność i uczciwość
-dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenia stałe
-pracę w systemie 2-zmianowym
- niezbędne narzędzia pracy
- miła atmosfera pracy

tel. 730 202 309

W tytule maila proszę wpisać: PRACA – MAGAZYNIER

W nadsyłanych ofertach proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)

Rodzaj pracy: Pełny etat

">PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

BIBP SP. Z O. O.

Ul. S. Staszica 19

32-640 Zator

Firma z branży opakowań dla przemysłu spożywczego w związku z rozwojem działalności poszukuje osób na stanowisko PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

Opis stanowiska:
- Pakowanie asortymentu zgodnie z przyjętymi procedurami
- Kontrola jakości wyrobu gotowego
Wymagania:
- Dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach
- Dyspozycyjność (możliwość podjęcia pracy od zaraz i w systemie trzyzmianowym)

Oferujemy stałe wynagrodzenie, umowa o pracę
Zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem: PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ.

Tel. Kontaktowy: 601845567

e-mail: [email protected]