Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.12.2018 10:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zapraszamy do zakupu voucherów upominkowych na zajęcia AQUA JUMP.
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Zajęcia aqua aerobic – jump,czyli zajęcia na specjalnych trampolinach umieszczonych pod wodą!!! To ćwiczenia w rytmie energicznej muzyki, polegające na skakaniu na jednoosobowej trampolinie w wodzie.

Dzięki miękkiej powierzchni batuty trening praktycznie odbywa się bez obciążeń stawów. Trening na trampolinie to opcja dla tych, którym znudziły się zwykłe ćwiczenia. Jest to świetna ochrona przed chorobami sercowo-naczyniowymi, doskonale pobudza krążenie i dodaje energii.

To rewelacyjne ćwiczenia dla kobiet, woda bowiem pozytywnie wpływa na sprężystość skóry , a to pomaga w walce z cellulitem.

Ćwicząc na trampolinie ujędrniamy pośladki, wzmacniamy mięśnie nóg i brzucha, takie ćwiczenia zwiększają gibkość i koordynację ruchową.

Więcej informacji oraz kontakt:
tel. 669 012 781Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy