Naturhouse w Wadowicach wydłuża godziny pracy! Poznajcie nowego drugiego dietetyka

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.05.2019 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W związku z Państwa ogromnym zainteresowaniem oraz chęcią zmiany swojego sposobu żywienia, jesteśmy zaszczyceni poinformować o wydłużeniu godzin pracy naszej placówki. Dodatkowo pragniemy Państwa poznać z naszym nowym drugim dietetykiem mgr inż. Katarzyną Słupską – Szafran.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie!


Naturhouse w Wadowicach wydłuża godziny pracy! Poznajcie nowego drugiego dietetyka

NOWE DŁUŻSZE GODZINY OTWARCIA NASZEJ PLACÓWKI:

Poniedziałek: 9:00 - 21:00
Wtorek: 8:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 21:00
Piątek: 6:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00 (co drugi tydzień)


Mgr inż. Katarzyna Słupska – Szafran


Pani Katarzyna ukończyła studia dietetyczne na wydziale Nauk o Zdrowiu w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Specjalizuje się w dietoterapii osób zdrowych w różnym wieku, aktywnych fizycznie, a także poradnictwem żywieniowym osób dorosłych i dzieci dotkniętych chorobami dietozależnymi. Pani Katarzyna ukończyła również studia magisterskie – Zdrowie Publiczne na wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzyskana wiedza pozwala łączyć zapobieganie chorobom zakaźnym i niezakaźnym ze zdrowym stylem życia i sposobem racjonalnego żywienia. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w Zespołach Opieki Zdrowotnej, Przedszkolach oraz Domach Pomocy Społecznej.

- Wspieranie ludzi w walce z nadwagą i otyłością stanowi dla mnie osobiste wyzwanie, ponieważ sama zmagałam się z tym problemem i dzięki Naturhouse udało mi się schudnąć 20 kilogramów. Uzyskane efekty, metoda odchudzania oraz motywacja na cotygodniowych wizytach obudziły we mnie pasję do dietetyki oraz chęć pomagania innym w walce z zbędnymi kilogramami - mówi nasza wspaniała dietetyk Katarzyna Słupska – Szafran.


Naturhouse w nowej lokalizacji dla każdego!

Centrum Dietetyczne Naturhouse jest ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej w powiecie wadowickim! Jako jedyne w powiecie zostało laureatem konkursu Orły Medycyny 2018 roku! Oferta placówki skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom i dzieciom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.


Nasz aktualny personel to:

Natalia Grabińska – dietetyk

Katarzyna Słupska – Szafran – dietetyk
Agnieszka Guzdek – asystentka dietetyka


Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908


Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 21:00
Wtorek: 8:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 21:00
Piątek: 6:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00 (co drugi tydzień)


(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD STAREJ PLACÓWKI!)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:


Naturhouse Wadowice -
https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy