NARCIARSKI BLACK FRIDAY

Region, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.11.2017 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czarny piątek to specjalny moment w roku by złapać “coś” w wyjątkowej cenie. Mamy dla Was okazję do zakupu karnetów narciarskich w super promocji.
NARCIARSKI BLACK FRIDAY
Czarna promocja na białą jazdę

Tylko dzisiaj (24.11.2017) całodniowy karnet narciarski z rabatem 50%. Wejdź do sklepu i kup vouchery na karnety, które dowolnie wykorzystasz w jednej z trzech stacji narciarskich: Czarny Groń, Kasina SKI lub Słotwiny Arena podczas sezonu zimowego 2017/2018.

Stacje narciarskie:

Czarny Groń - ośrodek narciarski w Rzykach (Beskid Mały). Posiada dwie nowoczesne koleje krzesełkowe firmy Doppelmayr, w tym jedną 6-osobową z osłonami, oślą łączkę dla początkujących, oraz rewelacyjny Tiger Snowpark. Na terenie ośrodka: szkoła narciarska, wypożyczalnia, zaplecze gastronomiczne i hotelowe.

Kasina SKI - ośrodek narciarski w Kasinie Wielkiej (Beskid Wyspowy). Posiada najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite, 21-procentowe pochylenie na całej długości, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy. Nowoczesne krzesło Doppelmayr dla 6 osób z charakterystycznymi pomarańczowymi osłonami zabierze Was na szczyt w 5 minut. Na terenie ośrodka: szkoła narciarska, wypożyczalnia, gastronomia oraz duży parking.

Słotwiny Arena - ośrodek narciarski w Krynicy Zdrój (Beskid Sądecki). Stacja posiada 10 tras zjazdowych o różnej skali trudności, nowoczesną, 6-osobową kolej wyprzęganą firmy Doppelmayr, kompleks wyciągów orczykowych oraz „Zimowy plac zabaw Kubuś-Ski”. na terenie ośrodka szkoła narciarska, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu, parking, gastronomia i pensjonat.
Wszystkie stacje narciarskie mają zaplanowane w sezonie zimowym liczne wydarzenia i imprezy: Sylwester na stoku, “Splash”, “Przejazd przez knajpę”, Ligę Kubusiowego Narciarza, “Gymkhanę narciarską” oraz zawody dla amatorów i wiele innych. ‘Już czas na zapełnienie zimowego kalendarza wypadami na narty i snowboard. Bądź aktywny tej zimy. Nuda się nie uda!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy