My nadal odliczamy… dni pozostałe do zakończenia PROMOCJI NOWOROCZNEJ!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.01.2019 16:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Synoptycy nie pozostawiają nikomu żadnych złudzeń – nadciąga prawdziwa zima, a wraz z nią pojawią się coraz niższe temperatury. Nie zwlekaj zatem!

My nadal odliczamy… dni pozostałe do zakończenia PROMOCJI NOWOROCZNEJ!

Już dziś zakup opał – zwłaszcza, że w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, trwa obecnie PROMOCJA NOWOROCZNA, dzięki której można trochę zaoszczędzić! Przekonaj się jakie to łatwe i wygodne – zamów opał u nas nawet nie wychodząc z domu!

Od 1 do 14 stycznia 2019 roku (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowymekogroszekplus.pl, należącym do spółkiADAMEX, ceny wszystkich oferowanych produktów workowanych zostały objęte PROMOCJĄ NOWOROCZNĄ! Sprawdź ile możesz zyskać!

Oferujemy renomowane ekogroszki:STRONG®, HALNY®, ENERGY plus,RETOTER plus®, ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach:groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Chcesz skorzystać z promocji? Nie czekaj na ostatni moment! Już dziś odwiedź nasz sklep internetowy ekogroszekplus.pl i uzupełnij zapasy na kolejne tygodnie zimy – zwłaszcza, że tęgie mrozy wciąż przed nami.

Chcesz kupić węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy