Maszyny budowlane od firmy ADAMEX w promocyjnym LEASINGU 103%*

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.02.2019 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Maszyny budowlane od firmy ADAMEX w promocyjnym LEASINGU 103%*

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny budowlanej, ale nie wiesz, czy wybór płatności w systemie ratalnym będzie dla Ciebie korzystny…? Przekonaj się, że u nas to się naprawdę opłaca! Nasza specjalna oferta adresowana jest wyłącznie do Klientów firmy ADAMEX i dotyczy wybranych maszyn budowlanych, zamieszczonych na stronie adamexmaszyny.pl. Nie zwlekaj z decyzją, bowiem czas promocji jest ograniczony!

Firma ADAMEX z Podolsza, działająca na rynku polskim już od ponad ćwierć wieku, uznawana jest obecnie zarówno za sprawdzonego sprzedawcę węgla (luzem i workowanego) i producenta markowych ekogroszków: STRONG®, HALNY®, ENERGY PLUS, RETOTER PLUS® oraz wzbogaconego ekomiału RETOTER® (oferta dostępna na stronie: ekogroszekplus.pl), jak i za rzetelnego dostawcę maszyn budowlanych najbardziej cenionych marek - chętnie wybieranego przez polskich i zagranicznych Klientów.

Zastanawiasz się, czy Ciebie lub firmę którą prowadzisz stać w tym momencie na zakup maszyny budowlanej?... Koniecznie poznaj naszą najnowszą ofertę!... Z pewnością zainteresują Cię niezwykle dogodne warunkiPROMOCYJNEGO LEASINGU 103%*, takie jak: okres finansowania do 36 miesięcy, wpłata własna od 20% - zobacz więcej. Nie daj się wyprzedzić innym, bowiem wspomniana promocja obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania zasobu maszyn!

Maszynę budowlaną, podobnie jak samochód osobowy, najlepiej kupuje się mając możliwość wyboru spośród co najmniej kilku podobnych maszyn. Obecnie w naszej ofercie, na dwóch placach firmy, mamy ponad 70 maszyn budowlanych. Jesteśmy w stanie pomóc także osobom zainteresowanym nabyciem konkretnej maszyny, nie przedstawionej akurat w naszej aktualnej ofercie. W takiej sytuacji przyjmujemy indywidualne zamówienie na wskazaną nam maszynę. Realizacja następuje w przypadku odnalezienia jej przez nas i porozumieniu się co do ceny.

Dowiedz się więcej o firmie ADAMEX i już dziś zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą, dostępną na stronie: www.adamexmaszyny.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 602 552 539 .

Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów art. 66 i nast. K.C. i są jedynie zaproszeniem do negocjacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy