List otwarty radnej z największą ilością głosów Alicji Studniarz do mieszkańców

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.10.2018 13:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
List otwarty radnej z największą ilością głosów Alicji Studniarz  do mieszkańców

Szanowni Państwo!

W ostatnim czasie wielu zabierało głos w sprawie wyborów. Raz był to krzywdzący i niegodny atak, innym razem obrona wartości i dobrego imienia, czasami była to wypowiedź budująca a czasami po prostu nie fair.

Dziękując Państwu jeszcze raz za wielkie poparcie mojej kandydatury na radną (największa liczba głosów w gminie), postanowiłam również i ja, Alicja Studniarz zabrać głos.

Przede wszystkim zachęcam do udziału w wyborach 4 listopada! Naprawdę KAŻDY głos ma znaczenie, a szczególnie udział w wyborach tych, którzy do I tury nie poszli. Chodźcie, proszę Andrychowianie! Przecież to miasto i te wioski w gminie są NASZE, trzeba o nie wspólnie zadbać i zawalczyć! Kto, jeśli nie Wy ma decydować o przyszłości Andrychowa i gminy?

A teraz do rzeczy! Dlaczego ja chcę, żeby Krzysztof Kubień został burmistrzem? Bo go znam jeszcze od czasów licealnych, to jest uczciwy, dobry i skromny facet. Nie wiecznie uśmiechnięty celebryta - to ciepły i wrażliwy człowiek z duszą sportowca. Ale nie tego bezwzględnego, zaciętego zwycięzcy, co "po trupach" dąży do celu, nie licząc się z nikim i z niczym. To gość, który gdy grają hymn państwowy po wygranym meczu, ma łzy dumy i zwycięstwa w oczach. Wiem, że przy takim burmistrzu nikt nie będzie nam radnym próbował "łamać kręgosłupów" a mieszkańcom obiecywał "gruszek na wierzbie".

Ma duże doświadczenie w pracy w samorządzie, w pracy z ludźmi, umie dotrzeć do duszy i starszego i młodszego pokolenia. Krzysztof Kubień jest stąd, z Andrychowa, można go spotkać w sklepie, na ulicy, w parku czy w kościele. Wielu go widuje, jak z rakietą tenisową idzie na korty w towarzystwie 18- letniego syna czy 16-letniej córki. To dobry ojciec, z którym nastoletnie dzieci chcą dyskutować, grać czy jeździć nad morze. To bardzo trudne w dzisiejszych czasach, taki dobry kontakt na linii rodzic - dzieci. A Krzysztof Kubień to potrafi! Potrafi się dogadywać z ludźmi.

Krzysztof Kubień jest członkiem PiS-u. Jedni powiedzą, że to minus a inni, że to plus.

Ja jako osoba nienależąca do żadnej partii, ale startująca z listy PiS sądzę , że dla Andrychowa, dla jego szans na rozwój czy zwyczajnie szans na zewnętrzne pieniądze to lepiej! Krzysztof Kubień po prostu będzie miał łatwiej się "dogadać" z korzyścią dla Andrychowa! A takie są zewnętrzne realia i nie można ich ignorować. A fakt, że ma w sobie dużo pokory i szacunku dla publicznych pieniędzy, sprawia, że ja stawiam na niego.

Też kiedyś byłam sportowcem i w swoich wypowiedziach często odnoszę się do sportowego języka. Dlatego na koniec zawołam: NIECH ANDRYCHÓW SIĘ ZMIENIA - GŁOSUJ NA KUBIENIA!


Z wyrazami szacunku i troski o Wspólny Dom Alicja Studniarz, radna rady miejskiej.Materiał wyborczy sfinansowany z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy