Kwiaciarnia w Pałacu Bobrowskich zaprasza

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.10.2018 08:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zapraszamy do naszej kwiaciarni „Czary Mary u Gosi”, która mieści się w Pałacu Bobrowskich przy Parku Miejskim w Andrychowie.
Kwiaciarnia w Pałacu Bobrowskich zaprasza

Kwiaciarnia znajduje się w sercu naszego miasta w pałacu, który jest wizerunkową perełką dlatego i u nas znajdą Państwo unikatowe perełki na każdą okazję.

Specjalną dla Państwa dbamy o każdy szczegół w naszych kompozycjach, które tworzymy z sercem na każdą okazję - od narodzin, urodzin, imienin, ślubów, świąt aż po wiązanki i stroiki, którymi pragniemy upamiętnić tych, którzy odeszli.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze kompozycje dopieszczamy pod sugestie i upodobania naszych klientów. Każdy odchodzi od nas usatysfakcjonowany i zadowolony.

Zachęcamy do składania zamówień na stroiki nagrobne, które są wyjątkowe i niepowtarzalne (cieszą się dużym uznaniem).

Oferujemy także pocztę kwiatową. Zamówienia można składać osobiście, w sklepie lub telefonicznie pod nr: 72 35 33 919.

Kwiaty dowozimy na terenie gminy Andrychów i do okolicznych wiosek GRATIS. Poczta kwiatowa działa 7 dni w tygodniu.

Czekamy na Państwa!

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 09:00 – 17:00

sobota : 09:00 – 13:00Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy