GIMNASTYKA KOREKCYJNA, NAUKA PŁYWANIA ORAZ AQUA AEROBIK W SUŁKOWICACH. Zapisy do nowych grup

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.08.2019 11:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Od września w „Wesołej Krainie” w Sułkowicach ruszają ponownie zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, nauki pływania oraz aqua aerobik. Trwają zapisy do nowy grup.
Zapraszamy do kontaktu.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA, NAUKA PŁYWANIA ORAZ AQUA AEROBIK W SUŁKOWICACH. Zapisy do nowych grup

I. Gimnastyka korekcyjna jest jedną z najważniejszych metod zapobiegania i leczenia wad postawy. Specjalnie dobrane ćwiczenia mają bezpośredni wpływ na korekcję postawy: zwiększenie siły mięśni, wytworzenie nawyku utrzymywania prawidłowej postawy ciała.

Okres przedszkolny i szkolny to etap szybkiego wzrostu, kształtowania się układu kostnego i gorsetu mięśniowego. Szybki wzrost u dzieci i młodzieży jest czynnikiem osłabiającym siłę i zborność mięśniową co skutkować może powstawaniem wad postawy. Dlatego w tym okresie należy szczególnie zadbać o prawidłową postawę dziecka i rozpocząć ćwiczenia zapobiegające wadom postawy.

Zajęcia grupowe:
Wtorek - godzina 16
Środa - godzina 16
Prowadzimy również zajęcia indywidualne.

II. Aqua aerobik można polecić wszystkim. Regularne ćwiczenia aqua aerobik wyszczuplają, odciążają kręgosłup, likwidują stres i napięcie. Z dobrodziejstw fitnessu na basenie mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby otyłe lub po kontuzjach. Często ćwiczenia w wodzie są najlepszą metodą rehabilitacji po doznanych wcześniej złamaniach czy zerwaniach ścięgien.

III. W naszej ofercie również nauka pływania dla młodszych i starszych.

Prowadzimy zajęcia grupowe.

Kontakt: 660 797 831

WESOŁA KRAINA, Sułkowice, ul. Racławicka 30b

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy