Dziś każdy chce być wysoko w Google

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.02.2019 18:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Maciej Rajda, człowiek zajmujący się pozycjonowaniem stron internetowych dla przedsiębiorców z Andrychowa, Wadowic oraz Kęt, wyjaśnia dlaczego każdy chce być najwyżej w Google i dlaczego pozycjonowanie strony jest nieodłącznym elementem marketingu dla lokalnego biznesu.
Dziś każdy chce być wysoko w Google

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego na wpisanie konkretnej frazy w Google najwyżej pojawia się strona konkurencji? Przyczyna jest jedna, a na imię jej SEO. Strony, które znajdują się najwyżej na liście wyników wyszukiwania to witryny, których właściciele zainwestowali w pozycjonowanie. To, że na frazę „kurtka narciarska męska Kraków” najwyżej wyświetla się ten, a nie inny sklep internetowy nie jest dziełem przypadku. To efekt osiągnięty pracą osób specjalizujących się w pozycjonowaniu stron.

Poznaj Macieja Rajdę, specjalistę od pozycjonowania w naszym regionie

Jedną z osób oferujących pozycjonowanie stron www dla przedsiębiorców w naszym regionie (Andrychów, Wadowice, Kęty) jest Maciej Rajda https://maciejrajda.pl/. Dziś opowiada nam, na czym polega jego praca:

- Pozycjonowanie stron to pracochłonny i skomplikowany proces. Polega na optymalizacji wyglądu i treści witryny, przystosowaniu je do mobilnej wersji Google, pozyskiwaniu linków przychodzących czy przebudowie struktury adresów URL dla wszystkich podstron. A to tylko wycinek całej pracy - Celem tego jest przystosowanie stron i sklepów internetowych do wymagań Google. Oczywiście po to, aby osiągnęły największą „punktację” i wyświetlały się najwyżej w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe.

Pozycjonowanie stron Andrychów, Wadowice oraz Kęty – czy to jest drogie?

Czy warto pozycjonować stronę internetową? Wszak pozycjonowanie wydaje się kosztowne:

- Na szczęście nie jest tak drogie jak się wydaje - przekonuje Maciej Rajda. - Ponieważ jest to praca rozłożona na miesiące, a nawet lata (przy dłuższej współpracy), podobnie rozkłada się koszt całej aktywności osoby pracującej nad SEO strony. Mogę powiedzieć szczerze, że pozycjonowanie stron internetowych warte jest swojej ceny.

Dlaczego tak ważne jest to, aby być na pierwszych pozycjach w Google? Internauci, szukając jakiegoś produktu czy usługi w miejscowościach Andrychów, Wadowice, Kęty, klikają tylko w pięć pierwszych podpowiedzi. Google podsuwa im kilkanaście tysięcy, ale klikną tylko w pierwsze trzy, najwyżej pięć wyników:

- Im dalej Twoja strona jest w Google, tym mniej osób na nią wchodzi - wyjaśnia. - Z kolei bycie w TOP3 w Google generuje ogromne przychody dla każdego biznesu, a spirala zysku nakręca się sama: im wyższa pozycja, tym więcej wejść, a im więcej wejść tym wyższa pozycja.

Jak skutecznie pozycjonować stronę?

Warto wiedzieć, że skuteczne pozycjonowanie polega na tym, aby być na samej górze na jak największą ilość różnorodnych fraz, które mogą doprowadzić potencjalnego klienta właśnie na konkretną witrynę.

Każdy przedsiębiorca, który chce pozyskiwać nowych klientów, musi być obecny w sieci. Ale sam profil na Facebooku nie wystarczy. Potrzebna jest także profesjonalna strona www oraz marketing internetowy. Pozycjonowanie jest nieodłącznym elementem działań marketingowych w sieci. Wszystko na temat usług pozycjonowania stron internetowych znajdziecie na https://maciejrajda.pl/pozycjonowanie/.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy