Druga para soczewek Progresywnych za 1 zł tylko w Visus Optyk

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.09.2018 08:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Druga para soczewek Progresywnych za 1 zł tylko w Visus Optyk
Zapraszamy

Okulistyka Strzodowie

ul.Krakowska 136 Andrychów

ul.Rynek 6 Andrychów

ul.Mickiewicza 27 Wadowice

ul.Szpitalna 2 Wadowice

ul. Palimąki 2 ZatorKażda z Pań ma w swojej szafie mnóstwo ubrań, torebek czy par butów. Teraz posiadanie więcej niż jednej pary okularów też nie jest nieosiągalne.

PRZYJDŹ I WYBIERZ drugą parę okularów progresywnych:

piękne, kolorowe,niepowtarzalne dla poprawy humoru, oraz stonowane, eleganckie z klasą do pracy, lub na specjalne okazje. Druga Para okularów progresywnych to idealne rozwiązanie dla Panów, którzy pracują w ogrodzie, naprawiają samochody czy ciężko pracują zawodowo, niejednokrotnie narażając swoje okulary na zniszczenie.

Przyjdź i wybierz okulary na każdą okazję!!!

Szkła progresywne to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie szkieł okularowych dostępnych na rynku.

Jeszcze 60 lat temu były rewolucją w optyce, dziś stosują je miliony ludzi na świecie, doceniając ich skuteczność i wygodę. Czy wiesz, że tylko szkła progresywne (zwane potocznie progresami) są w stanie „rozwiązać” kilka problemów z widzeniem jednocześnie? Nosisz jedną parę okularów i widzisz wyraźnie na każdą odległość.

Bogata oferta progresywnych szkieł okularowych pozwala spełniać oczekiwania każdego użytkownika – niezależnie od etapu prezbiopii, stosowanej korekcji, rodzaju wybranej przez niego oprawy okularowej, ulubionego hobby czy trybu życia.Okulary progresywne spełnią wszystkie Twoje potrzeby widzenia na każdą odległość!!!!

Idealne rozwiązanie dla osób noszących na zmianę dwie pary okularów korekcyjnych.

Szkło progresywne ma kilka obszarów widzenia


- za wyraźne widzenie dali odpowiada jego górna część,
- za bliskie odległości
- dolna, środek z kolei zapewnia dobre widzenie pośrednich dystansów.

Każdy z tych obszarów, jest przez producenta dostosowywany do naszych indywidualnych potrzeb, predyspozycji, ewentualnych różnic pomiędzy jednym a drugim okiem. Dlatego przed wykonaniem takich soczewek musimy zbadać wzrok u specjalisty, np. optometrysty w zakładzie optycznym.

BEZPŁATNE BADANIE WZROKU!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ.

Jeżeli w swojej pracy często korzystasz z komputera, warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które da Ci pełen komfort patrzenia na odległości pośrednie. Są to tak zwane soczewki biurowe - okulary do bliży i odległości pośrednich.

Teraz przy zakupie okularów progresywnych możesz mieć za 1 zł drugą parę soczewek korekcyjnych biurowych lub drugą parę soczewek korekcyjnych progresywnych

Przy wyborze soczewek progresywnych fotochromowych, soczewki przeźroczyste za 1 zł

Masz wybór!
Zastanów się która opcja jest lepsza dla ciebie!

Szczegóły w Optyku!!


Okulistyka Strzodowie

ul.Krakowska 136 Andrychów tel. 33 875 22 20

ul.Rynek 6 Andrychów tel. 33 843 66 85

ul.Mickiewicza 27 Wadowice tel. 33 873 26 93

ul.Szpitalna 2 Wadowice tel. 33 873 35 97

ul.Palimąki 2 Zator tel. 33 841 09 15

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy