DARMOWA KONSULTACJA DIETETYCZNA-DNI OTWARTE w Projekt Zdrowie do 31 SIERPNIA!!!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.07.2018 14:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Odzyskaj zdrowie i smukłą sylwetkę!
DARMOWA KONSULTACJA DIETETYCZNA-DNI OTWARTE w Projekt Zdrowie do 31 SIERPNIA!!!

Do końca sierpnia w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Wadowicach trwają Dni Otwarte, w ramach których oferujemy bezpłatną pierwszą konsultację z dietetykiem. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych pomiarów zawartości tkanki tłuszczowej i płynów ustrojowych w organizmie oraz krótkiej konsultacji dietetycznej dotyczącej omówienia otrzymanych wyników. Dokładna analiza składu ciała, którą będzie można u nas wykonać, jest niezbędna do prawidłowego zbilansowania diety i dostosowania jej do Państwa potrzeb.

Warto zrobić ten pierwszy krok, by tak jak Pan Daniel, któremu w tym roku z naszą pomocą udało się zrzucić 25 kg, cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Obecnie nasza oferta obejmuje porady dietetyczne z zakresu diet redukcyjnych, umożliwiających obniżenie masy ciała, ale także szeroko pojętej dietetyki klinicznej, zajmującej się żywieniem w licznych schorzeniach, jak: choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzyca, choroby przewodu pokarmowego, wątroby, trzustki, nerek, układu oddechowego, tarczycy, choroby nowotworowe i inne. Prowadzimy także porady dietetyczne z zakresu żywienia dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób starszych, jak również aktywnych fizycznie.


Projekt Zdrowie to w pełni polskie Centrum Dietetyczne, które niesie pomoc zarówno w doborze diety odchudzającej jak i diet dedykowanych poszczególnym jednostkom chorobowym. Pomagamy również prawidłowo zbilansować dietę osobom aktywnie uprawiającym sport.

Wyróżniają nas zdrowe, dobrze zbilansowane i indywidualnie dobierane jadłospisy, uwzględniające również preferencje smakowe. W naszej ofercie znajdują się diety z wykorzystaniem suplementacji jak i bez niej. Dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

W naszej placówce czekają na Państwa wysoko wykwalifikowani dietetycy z wieloletnim doświadczeniem i wieloma sukcesami, czego najlepszym dowodem są zadowoleni klienci, np. Pan Daniel oraz wielu innych, których spektakularne sukcesy można zobaczyć na naszym profilu facebookowym.

Nie odkładaj tej decyzji na później! Zacznij dietę od lata - by cieszyć się zdrowiem przez lata !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na facebook’u www.facebook.com/projektzdrowiewadowice/ lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 698 781 991 lub 33 444 67 54.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy