Czy warto inwestować z Fortissio?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.10.2019 14:22,
Czy warto inwestować z Fortissio?

Rynek walutowy wciąż przyciąga zarówno inwestorów, jak i nowych brokerów. Konkurencja stale rośnie, a firmy brokerskie muszą się natrudzić, aby utrzymać się na rynku. Coraz więcej spółek ulepsza swoją ofertę i dostosowuje ją do indywidualnych potrzeb klientów. Solidne firmy poszukują innowacyjnych rozwiązań i tworzą nowoczesne, zaawansowane platformy. Jednym z takich brokerów jest Fortissio.

Co wyróżnia Fortissio spośród innych brokerów?

Fortissio działa od 2011 roku, nieustannie się rozwija i odnosi kolejne sukcesy. Spółka posiada ofertę, która odpowiada na potrzeby szerokiego grona inwestorów. Z naszej strony polecamy współpracę z Fortissio przede wszystkim dlatego, że firma jest całkowicie bezpieczna. Broker podlega regulacjom ze strony Unii Europejskiej, posiada ważną licencję i przestrzega przepisów prawa. Zespół odpowiadający za kwestie bezpieczeństwa korzysta z szyfrowania SSL, dzięki czemu możesz mieć pewność, że środki finansowe oraz dane przekazywane brokerowi są chronione.

Platforma transakcyjna Tick Tech

W czasie kiedy coraz więcej firm upada i powstaje wiele niepewnych rozwiązań, broker Fortissio zapewnia zaawansowaną i bezpieczną platformy transakcyjnej. Tick Tech daje dostęp do ponad 130 instrumentów finansowych oraz dźwigni sięgającej do 1:200. Platforma działa w 6 językach, w tym polskim. Nic dziwnego, że coraz więcej traderów decyduje się na właśnie to rozwiązanie.


Firma Fortissio umożliwia swobodny handel za pośrednictwem urządzeń mobilnych lub komputera. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Wybierając platformę Tick Tech unikniesz długotrwałych aktualizacji oraz pobierania skomplikowanego oprogramowania. Możesz korzystać z kilku urządzeń i bez problemu przełączyć się z jednego na drugie dzięki zaawansowanej technologii synchronizacji.

Platformę Fortissio wyróżnia dopracowana grafika. Inwestorzy mają dostęp do różnych narzędzi do wizualizacji, w tym wykresów. Widok najdrobniejszych szczegółów transakcji pozwala szybko wyłapać okazje i podjąć najkorzystniejsze decyzje. To szczególnie ważne dla osób, które podejmują działania inwestycyjne w biegu.

Platforma odpowiada na potrzeby początkujących traderów. Jeśli dopiero zapoznajesz się z działaniem rynku lub chcesz pogłębić swoją wiedzę skorzystaj z zaawansowanej akademii. Samouczki oraz lekcje dostosowane do poziomu Twoich umiejętności pozwolą Ci ulepszać Twoją strategię i pomnażać zyski.

Narzędzia handlowe

Platforma Fortissio zapewnia dostęp do przydatnych narzędzi handlowych. Wiadomości finansowe oraz bieżące wykresy dostarczają wyczerpujących informacji na temat tego, co dzieje się na rynku. Dane na temat par walutowych, akcji, indeksów i towarów pozwalają wykonać najkorzystniejsze transakcje i uniknąć strat finansowych.

Inwestorzy współpracujący z Fortissio zawsze posiadają bieżące informacje dzięki usłudze SMS. Każdego dnia otrzymasz aktualny kalendarz gospodarczy oraz informacje o ważnych wydarzeniach i możliwych zmianach cen. Dzięki temu nie przegapisz korzystnych okazji i w odpowiednim momencie sprzedasz instrumenty finansowe.


Trading Insider to narzędzie ukazujące trendy panujące wśród inwestorów. Użytkownicy platformy otrzymują informacje na temat otwartych pozycji oraz przeprowadzanych transakcji. Każdy inwestor samodzielnie interpretuje dane i decyduje jak wykorzystać te informacje. Należy pamiętać, że treści dostarczane za pośrednictwem Trading Insider nie podlegają weryfikacji przez zespół Fortissio.

Trading Central to narzędzie dostępne dla klientów detalicznych z rachunkiem ponad 5000 euro. Ta usługa zapewnia precyzyjne, szczegółowe informacje. Treści powstają w oparciu o analizy techniczne oraz unikatowe metodologie. Dane uzyskiwane za pośrednictwem Trading Central są przekazywane w łatwym do przyswojenia formacie.

Instrumenty finansowe

Jeśli wybierzesz Fortissio otrzymasz dostęp do szerokiego wachlarza instrumentów finansowych. Większość użytkowników inwestuje w najpopularniejsze waluty takie jak euro, dolar amerykański, czy frank szwajcarski. Broker zapewnia również możliwość obrotu akcjami największych firm na świecie oraz indeksami, które są odzwierciedleniem wartości określonego sektora rynku. Dodatkową opcją są surowce, czyli zasoby naturalne, metale szlachetne oraz towary rolne. Największe obroty odnotowuje się w przypadku ropy naftowej, gazu ziemnego, złota oraz srebra. Fortissio udostępnia handel instrumentami finansowymi dzięki kontraktom CFD.

Kontrakty CFD dają szansę na większe zyski, a jednocześnie wymagają podjęcia wyższego ryzyka. Inwestorzy korzystają z wyższej dźwigni finansowej, a ich zyski są uzależnione od wahań cen instrumentu. Inwestowanie w kontrakty CFD jest ryzykowne i wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Wysokość środków, jaką przeznaczasz na ten cel powinna być dokładnie przemyślana. Zdobądź jak najwięcej wiedzy na temat CFD i upewnij się, że jesteś gotowy na podjęcie wysokiego ryzyka. Zanim dokonasz pierwszej transakcji dokładnie sprawdź jak działa platforma Tick Tech.

Konta dla klientów

Broker Fortissio przewidział opcje dla klientów detalicznych i profesjonalnych. Pierwsze konto otworzymy po wpłacie 200 euro. Jako osoba, która zaczyna przygodę z brokerem już na starcie otrzymasz dostęp do 10 chronionych transakcji. Dzięki temu szybko nauczysz się obsługi platformy i przećwiczysz swoje umiejętności traderskie. Jeśli inwestycje okażą się nietrafione, środki szybko powrócą na Twoje konto.


Osoby, które założą konto na platformie brokera otrzymują dostęp do darmowych treningów oraz ebooków. Codziennie otrzymasz wiadomość SMS oraz nieograniczony dostęp do usługi Trading Insider. Trading jednego kliknięcia oraz Osobisty Manager Konta usprawnią Twoje działania na platformie. Jeśli zdecydujesz się na otworzenie jednego z kolejnych kont możesz liczyć na następne udogodnienia. Zniżki cen oraz opłat roll over sprawiają, że inwestowanie staje się coraz bardziej opłacalne. Posiadacze rachunku o wartości od 5000 euro uzyskują również dostęp do Trading Central, co sprawia, że decyzje przynoszą większy zysk.

Jeśli zależy Ci na dostępie do wyższej dźwigni finansowej oraz margin close-out na poziomie 0% możesz ubiegać się o otworzenie konta profesjonalnego. W tym celu możesz zaaplikować poprzez platformę lub formularz na witrynie Fortissio. Pamiętaj, że musisz spełnić określone warunki. Aby zrezygnować z części zabezpieczeń i podjąć wyższe ryzyko powinieneś wykazać, że posiadasz odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Broker wymaga spełnienia co najmniej dwóch z następujących wymagań:

● portfolio instrumentów finansowych o wielkości co najmniej 500 000 euro,

● doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym przez minimum rok,

● przeprowadzanie minimum 10 transakcji na kwartał.

System wpłat i wypłat

W przypadku usług brokerskich system wpłat oraz wypłat środków powinien działać bardzo sprawnie. Przeprowadzanie transakcji nie może być spowalniane przez wady systemu. Właśnie dlatego firma Fortissio zadbała o maksymalne usprawnienie tych procesów. Jako inwestor masz do wyboru różne opcje wpłat. Jeśli użyjesz karty, Twoje środki pojawią się na koncie niemal natychmiast. W przypadku przelewu proces może potrwać kilka dni.

Jeśli chcesz dokonać wypłaty wystarczy, że utworzysz zlecenie na swoim rachunku inwestycyjnym. Pieniądze trafiają do źródła z którego wykonano depozyt. Rozpatrywanie wniosków rusza już pierwszego dnia roboczego, a czas, w którym otrzymasz pieniądze jest uzależniony od wybranej metody płatności. Ewentualne opóźnienia z reguły są wynikiem wewnętrznych procedur bankowych. Jeśli masz problemy z uzyskaniem wypłaty, sprawdź środki dostępne na Twoim koncie. Możesz również skontaktować się z działem [email protected]

Dział wsparcia

Każdy inwestor wie, że kontakt z brokerem to podstawa w sprawnym wykonywaniu transakcji. Jeśli podczas inwestowania natrafisz na problemy lub pojawią się pytania, powinieneś błyskawicznie uzyskać pomoc. Tak właśnie funkcjonują działy wsparcia w Fortissio. Pomoc techniczna działa całodobowo z wyłączeniem sobót. Jeśli chodzi o obsługę klienta pomoc uzyskasz przez 5 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00. Broker zachęca również do kontaktu poprzez formularz zamieszczony na stronie. Zespół Fortissio działa sprawnie i z pewnością szybko uzyskasz profesjonalną pomoc.

Wiemy, że poszukiwanie brokera jest pracochłonne i zajmuje dużo czasu. Analizowanie poszczególnych usług i poszukiwanie najkorzystniejszych warunków wymaga od inwestora dużo cierpliwości. Aby usprawnić ten proces polecamy Ci przyjrzenie się ofercie Fortissio. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z inwestowaniem, czy masz już duże doświadczenie w tej dziedzinie, broker przygotował dla Ciebie ciekawe warunki. Według naszej analizy oferta Fortissio jest jedną z najlepszych na rynku, co potwierdzają zadowoleni użytkownicy. W internecie znajdziemy również kilka nieprzychylnych recenzji. Z naszych informacji wynika jednak, że może być to nieuczciwe zagranie konkurencji lub opinie osób, które przeprowadziły nieudane transakcje. W celu lepszego zgłębienia oferty zachęcamy do odwiedzenia witryny brokera.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy