Czy bajkowe postaci istnieją naprawdę?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.11.2016 12:00, REKLAMA
Już w sobotę 26 listopada otwarcie Parku Świętego Mikołaja w Zatorze.
Czy bajkowe postaci istnieją naprawdę?

Pewnego razu Św. Mikołaj, odbywając kolejną podróż po świecie, zawitał do Zatora - niewielkiego miasteczka w południowej Polsce. Jako doświadczony poszukiwacz, już z daleka wyczuł, iż to magiczne miejsce posiada moc sprawiania ludziom samych miłych niespodzianek. Zachwycony okolicą założył tu swoją siedzibę, czyli Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek.Park jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny. Najmłodszych z pewnością urzeknie bajkowa ścieżka, na której można zobaczyć kilkanaście domków bajkowych postaci, czy szopkę Bożonarodzeniową.Kierunek zwiedzania prowadzi wprost do Domu Św. Mikołaja. Można tam z Nim porozmawiać, usiąść Mu na kolanach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Cały park jest oświetlony ponad trzema milionami kolorowych lampek tworzących niesamowitą iluminację po zachodzie słońca. Codziennie na terenie obiektu odbywa się parada bajkowych postaci: w tygodniu o godzinie 13:30, w weekendy o 16:00.Na odwiedzających czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji.  Jedną z nich jest Kino 360 3D – Bee Musical. Zaawansowane technologie umożliwiają odczuwanie zapachów i warunków klimatycznych, takich jak opady śniegu czy podmuchy wiatru. Dodatkowo można skorzystać z całorocznego lodowiska i bezpłatnej wypożyczalni łyżew. Co więcej, na terenie parku odbywają się pokazy magii pod okiem profesjonalisty, który przeniesie Was w świat iluzji. Jakie jeszcze atrakcje na Was czekają? Przekonacie się sami przybywając do tego magicznego miejsca zimą!
 

 

Park Św. Mikołaja w Zatorze to miejsce szczególne, miejsce, które warto wybrać na spędzenie czasu z rodziną lub na wycieczkę szkolną. Zdecydowanie najważniejszym walorem tych świąt jest możliwość przebywania z wyjątkowymi ludźmi, możliwość wzajemnej nauki i zrozumienia. Spotkajmy się więc w Parku Św. Mikołaja !

Dodatkowe informacje, godziny otwarcia oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej: www.parkmikolaja.pl

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy