Co nowego w siłowni Syndykat? Sprawdź koniecznie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.02.2019 15:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Syndykat Sport Center w Andrychowie oferuje usługi z dziedziny fitnessu na najwyższym poziomie już od ponad 3 lat. Aby nadążyć za najnowszymi trendami w fit branży oraz za Waszymi coraz bardziej sprecyzowanymi potrzebami, ciągle się dla Was rozwijamy - wprowadzamy różnego rodzaju innowacje i udogodnienia. Co u nas słychać?
Co nowego w siłowni Syndykat? Sprawdź koniecznie!
Świeżutka promocja dla zakochanych, która dopiero nadchodzi i będzie trwała aż cały przyszły tydzień! Zabierz swoją miłość tym razem nie do kina czy na kolację, ale na darmowy trening do nas, a my damy jej możliwość podpisania umowy z 20% rabatem, co daje nawet aż 260 zł oszczędności na inne wspólne przyjemności...

Wraz z początkiem tego roku, zaczęliśmy honorować karty Benefit Systems - MultiSport Plus, MultiSport Senior oraz MultiSport Kids. Użytkownicy tych kart mogą u nas korzystać ze wszystkich naszych usług podczas wejścia OPEN - siłowni, treningów fitness oraz zajęć ze sztuk walki. Sprawdźcie nas!


Kolejną nowością, tym razem w naszym grafiku, są zajęcia fitness "deepWORK" z naszą przebojową trenerką Anią Obozą, którą na pewno bardzo dobrze znacie. Pierwszy trening już w piątek (8 lutego) o godzinie 17:30. Zapisy telefoniczne obowiązkowe, a dla nowicjuszy - niezmiennie - pierwsze wejście na zajęcia grupowe jest za darmo. Spróbuj swoich sił na salce!


Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom oraz mając na uwadze to, że zdrowy styl życia to nie tylko regularne treningi, ale też zbilansowana dieta, wprowadziliśmy do sprzedaży zdrowe obiady, smoothie oraz fit desery. Istnieje także możliwość dowozu posiłków w godzinach około południowych dla większych grup ludzi (np. pracowników danej firmy). Smacznie, tanio, zdrowo!


SYNDYKAT SPORT CENTER
ul. Krakowska 25 (obok stacji paliw BP)
34-120 Andrychów
tel. 533-389-260, mail: [email protected]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy