Centrum Odszkodowań Servitutes

Region, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.12.2017 18:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Centrum Odszkodowań Servitutes

Centrum Odszkodowań Servitutes ma swoje biuro w Kętach. Dzięki współpracy z Kancelariami Prawnymi z różnych rejonów Polski, pomaga poszkodowanym z całego kraju.

Zakres prowadzonych przez nas spraw:

- szkody osobowe,

- wypadki w pracy,

- wypadki śmiertelne,

- wypadki w rolnictwie,

- szkody z polisy inwestycyjnej,

- przesyły,

- wypadki z OC/AC komunikacyjne,

- windykacja należności,

- spadki/zachowki

Zakres prowadzonych przez nas spraw jest oczywiście dużo większy. Każda sprawa, z której można wywalczyć odszkodowanie, jest opiniowana przez naszych Adwokatów. Zarówno konsultacja jak i analiza prawna jest bezpłatna. Klient płaci tylko za uzyskany dzięki nam efekt.

Możemy rozpocząć prowadzenie sprawy albo kontynuować ją, w przypadku otrzymania przez Klienta zbyt niskiego odszkodowania. Należy pamiętać o tym, że nawet zwykłe odwołanie napisane przez Adwokata jest inaczej rozpatrywane w porównaniu do tego, które Klient napisałby sam.

Centrum Odszkodowań Servitutes Sp. z o.o.

ul. Legionów 36

32-650 Kęty

[email protected]

(33)843-02-14 / 790-269-585

www.servitutes.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy