Centrum fizjoterapii Rehabu - Intensywna rehabilitacja

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.01.2018 11:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Centrum fizjoterapii Rehabu - Intensywna rehabilitacja

Centrum REHABU wychodzi naprzeciw potrzeb osób wymagających specjalistycznej rehabilitacji. Należy pamiętać, że przy chorobach neurologicznych najważniejsze są pierwsze miesiące, a intensywna rehabilitacja jest koniecznym warunkiem powrotu do zdrowia.

Nasza placówka jako jedyna w okolicy posiada w pełni wyposażoną salę do kinezyterapii z szerokim asortymentem sprzętowym, (min. reedukacja chodu w specjalnym urządzeniu pozwalającym na kontrolę obciążenia oraz balansu ciała) która pozwala pacjentom na optymalne warunki terapeutyczne oraz szybki powrót do zdrowia. Oferujemy indywidualne terapie neurologiczne metodami PNF, Bobath i inne. Istnieje możliwość wykupienia pakietów intensywnej rehabilitacji neurologicznej. Wszystkie informacje dostępne są w rejestracji naszego centrum.

Oferta skierowana jest do osób po przebytym udarze mózgu, SM, SLA, uszkodzeniach rdzenia, Parkinsonie i innych chorób neurologicznych (także dla pacjentów poruszających się na wózku inwalidzkim). Posiadamy także możliwość zorganizowania dojazdu dla pacjenta.

Po więcej informacji zapraszamy pod numerem 696 323 727, stronie www.rehabu.pl oraz w naszej placówce.

ZAPRASZAMY

REHABU

Ul. Wojska Polskiego 17

(teren „Podhalanina”)

34-100 WadowiceZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy