Bawełnianka choć niewielka – oferuje bardzo wiele!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.04.2020 16:00,
Zespół Szkół Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie.
Bawełnianka choć niewielka – oferuje bardzo wiele!
Zespół Szkół Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie to szkoła, która oferuje kierunki popularne na rynku pracy.

Technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik usług fryzjerskich, technik eksploatacji portów i terminali czy wreszcie technik logistyk cieszą się niezmienną popularnością.

Branże usługowe poszukują wykwalifikowanych pracowników. Uczniowie szkoły uczestniczą w kursach i stażach podnoszących kwalifikacje, wyjeżdżają na zagraniczne i krajowe praktyki zawodowe.

Szkoła (5-letnie technikum) przygotowuje uczniów zarówno do egzaminów zawodowych jak i maturalnych, zatem każdy uczeń znajdzie coś dla siebie.
Dla tych , którzy chcą zostać : stolarzami, fryzjerami, kucharzami, piekarzami, sprzedawcami lub fachowcami w innym zawodzie otwarta jest szkoła branżowa I stopnia.

Bawełnianka choć niewielka – oferuje bardzo wiele! Zapraszamy!

Wszelkie informacje pod nr tel.: 33 875 31 47 , e-mail: [email protected]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy