AQUA-ZOO. Sklep zoologiczny na osiedlu zaprasza wszystkich miłośników zwierząt!

Region, Andrychów, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.12.2017 18:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
AQUA-ZOO. Sklep zoologiczny na osiedlu zaprasza wszystkich miłośników zwierząt!
Szczególne miejsce w naszym sklepie zajmuje akwarystyka, a konkretnie pielęgnice z afrykańskich jezior Malawi oraz Tanganika, jednakże staramy się, aby rybki ze wszystkich słodkowodnych zakątków świata dobrze czuły się w naszym tymczasowym domku.Posiadamy chomiki, króliki, świnki morskie (gładkie, rozetki oraz SKINNY), a całą resztę gryzoni sprowadzamy w mgnieniu oka na życzenie klienta.

Posiadamy również ofertę ptaków egzotycznych. Papugi, amadyny oraz kanarki swoim niebiańskim śpiewem urzekają nas co dnia.

Możemy pochwalić się także najbogatszą ofertą gadów w Andrychowie: agama brodata, agama błotna, gekon lamparci, kameleon jemeński, kameleon lamparci to stworzonka, które na stałe wpisały się w naszą ofertę, a oczywiście pozostałe jesteśmy w stanie sprowadzić w bardzo krótkim czasie.

Również czworonożni przyjaciele mogą odnaleźć u nas wszystko czego potrzebują.

Czekamy na Was przez 7 dni w tygodniu!

Zapraszamy na mikołajkowe i świąteczne zakupy.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę : www.aquazoosklep.pl

Andrychów ul. Włókniarzy 31 (obok nowego kościoła na osiedlu). Tel. 505-398-831
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy