APILANDIA i Firma ŁYSOŃ poszukują pracowników

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.05.2019 17:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
APILANDIA i Firma ŁYSOŃ poszukują pracowników

Uruchomione kilka miesięcy temu Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA w Kleczy Dolnej k. Wadowic mocnym akcentem dołączyło do głównych atrakcji turystycznych powiatu wadowickiego. Przez ten czas Apilandię odwiedziły tysiące osób. Nie jest to typowe muzeum czy wystawa - dzieci mogą w Apilandii korzystać z różnego typu ciekawych warsztatów, np. wykonując świece z naturalnego wosku pszczelego, czy zwiedzić pasiekę.

Rozwijamy się bardzo szybko dlatego już teraz zapraszamy do współpracy. W tym momencie poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Pracownik Interaktywnego Centrum Edukacyjnego APILANDIA - Animator

Miejsce pracy: Klecza Dolna, wadowicki, Małopolskie

Do rozwijającego się centrum edukacyjnego poszukujemy osoby, o miłej aparycji i pogodnym usposobieniu. Jeśli lubisz pracę z dziećmi, lub masz takie właśnie doświadczenie zawodowe napisz do nas. Wykształcenie pedagogiczne oraz znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem. Nasze centrum zajmuje się obsługą grup wycieczkowych oraz prowadzeniem warsztatów tematycznych dla dzieci, dorosłych i seniorów. Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania C.V wraz ze zdjęciem.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

Zespół Centrum

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres [email protected]


Wymagania:
· komunikatywność
· samodzielność w działaniu
· systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy
· znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office) oraz urządzeń biurowych

Praca w naszej firmie to przede wszystkim:
· stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· atrakcyjne wynagrodzenie
· bonusy motywacyjne
· przyjazna atmosfera oraz młody, energiczny zespół
· możliwości zdobycia doświadczenia


Nasza strona www Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa APILANDIA.

Relacja z Mikołajek 2018 Mikołajki w Apilandii. Takiej imprezy jeszcze nie było [FOTO]

Zapraszamy na nasz facebook https://www.facebook.com/CentrumApilandia/

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego. Na rynku europejskim jesteśmy jedną z największych firm w tej branży. Specjalizujemy się w produkcji uli styropianowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się pionierem w produkcji sprzętu pszczelarskiego. Ciągły rozwój technologiczny i zmiany na rynku wymagają od nas elastyczności - wprowadzamy do oferty sprzęty wysoko wyspecjalizowane technologicznie, a zarazem dostępne dla każdego.

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Klecza Dolna, wadowicki, Małopolskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
· Kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień
· Sortowanie paczek, przygotowywanie wysyłek paletowych oraz zabezpieczanie wysyłanego towaru
· Utrzymywanie porządku w wyznaczonej sekcji magazynu
· Kontrola ilości i jakości przyjmowanego i wysyłanego towaru
· Współpraca z innym pracownikami firmy

Oczekiwania wobec kandydatów:
· Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (w razie braku zapewniamy kurs)
· Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy
· Motywacja do pracy
· Rzetelność, dokładność, sumienność
· Zaangażowanie.

Zainteresowanym współpracą oferujemy:
· umowę o pracę
· atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
· szkolenie przygotowujące do pracy
· pracę w miłej atmosferze.

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres [email protected]

Strona www Firmy https://lyson.com.pl/
Zapraszamy na nasz profil facebook https://www.facebook.com/pplyson/


W obu powyższych stanowiskach bardzo prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sułkowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 0000384597, REGON 121516572.

Informujemy, iż posiada Pani/Pan prawo do:

Dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w innym celu lub wobec przekazywania Pani/Pana danych osobowych innemu administratorowi danych; uzyskania wyczerpującej informacji dot.: występowania Pani/Pana danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby, celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze; stanu od kiedy przetwarza się Pani/Pana dane w zbiorze; ewentualnym źródle pozyskania danych; udostępniania Pani/Pana danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem, podmiotom upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz w celu wykonania zawartej umowy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy