Ależ okazja!... BLACK DAYS w e-sklepie ekogroszekplus.pl!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.08.2019 11:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ależ okazja!... BLACK DAYS w e-sklepie ekogroszekplus.pl!

Nie zakupiłeś jeszcze opału?... Chciałbyś otrzymać wyjątkowo duży rabat przy jego zakupie, aby zaoszczędzić jak najwięcej?... Zatem koniecznie sprawdź ofertę firmy ADAMEX – właściciela sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w którym tylko do końca sierpnia 2019 roku można skorzystać (jednocześnie!) z dwóch promocji!!! Teraz kupując w naszym e-sklepie zaoszczędzisz aż 65 złotych na 1 palecie! Policz ile palet węgla planujesz zakupić i pomnóż odpowiednio swoje zyski!...

Chciałbyś zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych przy zakupie workowanego opału na nowy sezon grzewczy? Nie przegap oferty promocyjnej „BLACK DAYS” dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w ramach której każdy z produktów można teraz nabyć w obniżonej cenie! To nie koniec dobrych wiadomości, bowiem dodatkowo można otrzymać rabat (50%) na dostawę opału wybierając opcję: „PRZESYŁKA LOKALNA” (zobacz tutaj). Oba rabaty są naliczane do każdej palety, dzięki czemu można zyskać naprawdę wiele! Sprawdź!

Już dziś zakup opał workowany w super cenie w sklepie firmowym ekogroszekplus.pli zrób zapasy na najbliższą zimę.Policz ile zyskasz! Zamów opał nawet nie wychodząc z domu!

Jesteśmy sprawdzonym od lat przez tysiące Klientów producentem renomowanych ekogroszków:STRONG®,HALNY®,ENERGY plus,RETOTER plus®, ekomiału RETOTER®. Oferujemy także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Interesuje Cię wyłącznie węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1, aby poznać naszą aktualną ofertę. Więcej informacji odnajdziesz także na stronie: www.adamexpodolsze.pl.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy