Adam Karamański - Twój Radny #7

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.10.2018 18:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał Wyborczy KWW Nasza Gmina Andrychów.
Adam Karamański - Twój Radny #7
Adam Karamański, nr 7 - Nasza Gmina Andrychów, okręg nr 1, Stare Miasto

Zapraszam do obejrzenia video.


Witam,

jak już wiecie postanowiłem kandydować do Rady Miejskiej z ramienia KWW Nasza Gmina Andrychów. Startuję jako ostatni na liście w okręgu nr 1, tj. Stare Miasto.

Wybrałem tę opcję, ponieważ umożliwia mi ona pozostanie niezrzeszonym z żadną partią, a na tym przecież mi zależy. Uwazam, że andrychowski samorząd powinien działać ponad wszelkimi ideologiami politycznymi. Natomiast w Radzie Miejskiej powinni zasiadać mieszkańcy w różnym wieku oraz reprezentujący zróżnicowane poglądy na świat.

Nie chcę obiecywać czegoś, czego nie mogę spełnić i rzucać słów na wiatr, jak czyni to większość innych kandydatów. Chcę natomiast nadal wsłuchiwać się w głosy mieszkańców, których spotykam każdego dnia.

Uważam, że rozwiązywanie pozornie drobnych problemów z perspektywy całej gminy, ale jednocześnie niezwykle istotnych dla życia pojedynczych ludzi oraz ich rodzin, powinny być priorytetem dla każdego radnego.
Materiał Wyborczy K WW Nasza Gmina Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy