5.10.15 w Parku Kościuszki w Kętach

Region, Andrychów, Kęty, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.06.2018 09:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
5.10.15 w Parku Kościuszki w Kętach
Sklep 5.10.15 w Parku Kościuszki w Kętach zaprasza na zakupy. U nas zawsze możesz liczyć na szeroki wybór modnych ubrań dla dzieci i młodzieży a także akcesoria dziecięce. Wszystko w jednym miejscu!
Park Handlowy Kościuszki położony jest przy ul. Kościuszki 14 w Kętach. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - tuż przy głównym skrzyżowaniu z ruchliwą drogą krajową nr 52, obok przejazdu kolejowego. W PH Kościuszki znajdują się sieciowe sklepy odzieżowe, w których zakupić można konfekcję damską, męską oraz dziecięco-młodzieżową, korzystając przy tym z atrakcyjnych rabatów - od 30 do nawet 70%. To jedyne takie miejsce w Kętach, gdzie aż tyle markowych sklepów jest w zasięgu ręki.

Park Kościuszki,
Kęty ul. Kościuszki 14
W Parku Kościuszki znajdują się ponadto takie sklepy, jak:

  • 5.10.15
  • Glamour butik,
  • Blue sport, 4f

Zapraszamy również na stronę internetową: parkkosciuszki.pl
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy